MK Gadgets Sp. z o.o

Nazwa firmyMK Gadgets Sp. z o.o
MiejscowośćZakrzowiec, powiat Wielicki, woj. Małopolskie
UlicaZakrzowiec 216
Kod pocztowy32-003
Numer telefonu122810086
Adres strony WWWPrzypinki.eu
KategoriePrzypinki i kotyliony ślubne
Opis firmy

Szeroki zakres produktów reklamowych w postaci gadżetów takich jak pinsy w różnych postaciach, magnesy oraz naklejki 3D to podstawowy asortyment naszego serwisu działającego jao jeden z wiodących sklepów online. Proponujemy także wysokiej klasy czyściki i telestopery, które doskonale sprawdzają się przy telefonach komórkowych oraz tabletach. Niezawodną częścią naszej bogatej oferty okazują się również pinsy – metalowe, tłoczone, zalewane żywicą. Do wyboru Klienci naszego sklepu mają modele zapinane na śrubkę, motylek, agrafkę oraz magnes. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Zamawiającego.


Osoby powiązane / słowa kluczowePrzypinki, Pinsy metalowe, Magnesy, Przypinki znaczki na zamówienie, Badziki buttony producent, Znaczki metalowe w klapę, Pinsy zalewane żywicą 3d na zamówienie, Czyściki do telefonów, Magnesy reklamowe na lodówkę, Kotyliony rozety
Informacje o wizytówcenumer ID: 536719; rejestracja: 07/10/2017; liczba odsłon: 40703

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Skorzystaj z poniższego formularza aby dodać opinię o firmie - MK Gadgets Sp. z o.o. Należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Adres email wpisany w formularzu NIE BĘDZIE WIDOCZNY w treści opinii, na ten adres wyślemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie). W wiadomości otrzymasz również hasło umożliwiające zmianę treści lub usunięcie opinii.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dziewięć minus osiem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!